عزب اوغلی های جهان بشتابید!

 

آخرین چاره اندیشی سازمان ملی جوانان برای ازدواج 15 میلیون جوان مجرد مطرح شد.

لطفا خونسردی خود را حفظ کنید

این طرح که ازدواج "نیمه مستقل" نام دارد، دارای 3 شرط بسیار سهل و آسان می باشد:

 

1-همراهی پدر و مادر

2-وفاداری پسر

3-تحمل دختر!

 

گفتنی است طبق این طرح، دختر و پسر پس از جاری شدن خطبه ی عقد تا زمانی که از نظر اقتصادی به وضعیت مطلوبی نرسیده اند، در خانه ی پدری می مانند! (روزنامه ایران)

 

دیدن الکی نیست که میگن ایران جزیره ی هوشه! قطعا هم مجمع سالیانه ی این باهوش ها در سازمان ملی جوانانه! حالا هی گیر بدین. اینم یه فکر اساسی! دیگه چی می خواین؟ به این میگن پاک کردن صورت مسئله! به همین سادگی به همین خوشمزگی!

 

همشهری جوان که شعبه ی شماره ی 2 این جزیره ست در همین راستا ایده هایی داده که خوندنش خالی از لطف نیست:

 

1- طرح ازدواج داماد سر خانه ای:طبق این طرح که پس از سالها کار کارشناسی و بر اساس آخرین متدهای جامعه شناختی-اقتصادی دنیا تدوین شده است، پسر، مادامی که که به شرایط اقتصادی مطلوب نرسیده باشد، در خانه ی پدری دختر مستقر (تلپ) می باشد و تا سالهای سال به روی خود نیز نمی آورد. این طرح سه شرط زیر را می طلبد:

الف) کم نیاوردن پسر

ب) سرکوفت نزدن دختر

ج) زخم زبان نزدن و صبر والدین دختر

 

2-طرح ازدواج تجزیه طلبانه: طبق این طرح، دختر و پسر، پس از جاری شدن این خطبه عقد تا زمانی که طرح جدیدی به ذهن ما، کارشناسان سازمان ملی جوانان و مابقی مسئولان امر برسد، در خانه ی پدری خود می مانند؛ با این تفاوت که طی حرکتی نیمه مستقل و تجزیه طلبانه، یکی از اتاق های خانه ی پدری پسر یا دختر را تصرف می نمایند! این طرح، 3 شرط زیر را می طلبد:

الف) خانه ی پدری 2 خوابه

ب)مقاومت زوجین نیمه مستقل

ج) کوتاه آمدن والدین

 

3-طرح ازدواج استقلال طلبانه:طبق این طرح، قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد. طرفین پس از جاری شدن خطبه ی عقد، کماکان در خانه ی پدری می مانند؛ با این تفاوت که «روحیه ی استقلال طلبانه » خود را به شدت حفظ کرده و سال به سال آن را گسترش داده و هدایت می کنند. این طرح، 3 شرط زیر را می طلبد:

الف) عرق استقلال طلبانه ی پسر

ب) گیر ندادن دختر

ج) عدم دخالت و آنتریک خواهر و مادرشوهرو متقابلا مادرزن.

 

/ 31 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احمد

bah bah upesho khaharam bazam gol kashte

احمد

man ba ezdevaje aghelane azadane mohafegham hamin yani ba aghlo tadabor bashe az har 2 taraf ham pesar ham dokhtar va pedar madar bayad faghd nezarat dashte bashan va rahnamae konan hamin

احمد

rasti man up kardam adrese jadidamo barat khososi mizaram bi 1 sar bezan bad nist

زيتون

سلام[گل][گل][گل][گل] کشکول44 یادش به خیرکوچولو که بودیم می گفتند پنبه محصول گرگان،گنبد،...مصر،...است اما حالانمی گویندپنبه محصول گرگان ومصر...است می گویند پنبه محصول مناطق گرم است. حالا ما هرجا رفتیم دیدیم گرمه، متوجه میشویم پنبه می روید. اما افسوس بااینکه درتمدن کهن ایران متوجه شده بودندغذاهای گرم وخشک برای امراض مفیداست اماهنوزدانش پزشگی ارتجاعی جدید میگوید پنبه درقم می روید نمی گوید درمناطق گرم می روید می گویندفلان غذابرای فلان بیماری خوبه،نمی گویندچون گرم است خوبه،به اخبارزیربنگریم: غذاها در درمان افسردگی نقش موثری دارند

باران

چشم قربان[قلب][قلب][قلب] اطاااااااااااااااااااااعت[گل][گل]

باران

ممنون از مهربونی و لطفت[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سحر

ممنون از توجهت به وبلاگم لطف كردي سر زدي و مي زني عزيزم به اين اخبار اگه بخواهي فكر كني در كشور بي درو پيكر ما پر شده از اين خزعبلات پيشنهاد مي كنم بگذاري در جهالتشان بمانند و اثلا بهشان فكر نكني دنيا را باعشق بشاز و از اين همه رنگ تنفر بگريز

زيتون

ادیسونیزم شیرین ادیسون مخترع برق گفته درآینده بیماران راباغذا درمان می کنند نه دارو. شیرین خانم احمدنیا،دکتراجامعه شناسی،پست زیررانوشته ومطالعه کنندگان آن، نظرشان استفاده ازموادغذائی دردرمان برخی امراض بوده است که بسیارجالب وهیجان انگیزاست،این ازیک طرف پیش بینی ادیسون را روبه محقق شدن نشان میدهد وازطرف دیگرآرمان وسپس آرزوی هرکسی است که باید به هدف تبدیل شود واگردرخواب هم ببنیم،به تعبیرزیگموند فروید رؤیا تحقق آرزوست ودرآن آینده مطرح است. رؤیا تحقق آرزوها وامیال واپس زده وفروخورده است. ازلینک خانم دکتراحمدنیا:به نظرتون وقتی آدم سرما می خوره، سراغ پزشک بره بهتره یا این که به درمانهای خانگی نظیر آنچه مادربزرگها توصیه می کنن رجوع کنه ؟! منظورم همان راه حل هایی است که بنا به تجربه به دست آمده و در میان انواع قومیت ها با تنوع زیاد یافت می شود و کسی آنها را درکلاس های آموزش پزشکی فرا نگرفته است.

منتظر

سلام علیکم درود خداوند بر مولی الموحدین ، اسدالله الغالب ، حضرت علی بن ابیطالب ، امیرالمومنین حیدر (ع) و بر همسر والامقامشان ، صدیقه طاهره ، ام ابیها ، سیده بانوان دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و درود خداوند باریتعالی و ملائک مقربین و جمیع المومنین من الاولین و الاخرین ، و این زوج آسمانی ، برپیامبر نور و خیرو رحمت ، حضرت ختمی مرتبت ، و خیر خلق الله ، حضرت محمد مصطفی (ص) که به فرمان خداوند حکیم ، این وصلت را صورت داد ، تا برای همیشه تاریخ ، برترین و والاترین الگوی های انسانی را درقالب بهترین ها ، مرد ، زن ، پدر ، مادر ، رهبر ، حامی رهبر ، امام ، پیشوا ، معلم ، ...... به بشریت هدیه نمایند ، ( الحمدلله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنتهدی لولا ان هداناالله ) این وصلت الهی که جشن و سرور آن در عرش و فرش برقرار است ، برشما و پیروان آل طاها (ع) مبارک باد . کارت ورود به این مجلس نورانی ، هدیه 14 صلوات بر این 14 نور پاک الهی است . [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]